poniedziałek, 16 września 2013

Szybki post-o aktualnych rzeczach fit

Szybki przegląd aktualnych rzeczy/ spraw fit. Szybko, bo się urządzam. Zamieszkujemy z moim TŻ razem. Jeżeli ktoś zna fajne blog wnętrzarskie, z pomysłami diy proszę podawać w komentarzach.

1. Fat killers-pogromcy tłuszczu-program  na Polsacie w każdą sobotę o 17.45.  Sześciu uczestników będzie w tym programie się odchudzać. Dla niektórych to ostatni dzwonek, bo naprawdę mają sporą nadwagę lub już są otyli. Warto obejrzeć ich zmagania.

2.Czas na trekking-kolekcja ubrań i butów na trekking od dziś w Lidlu. Jeżeli ktoś ma możliwość pójścia w góry warto zakupić. link gazetki


3. Stop zwolnieniom z w-fu-akcja Ministerstwa Sportu i Turystyki zachęcająca do uczestnictwa w w-fie. A to ważne, bo aż  40   procent  młodzieży ponadgimnazjalnej ma zwolnienie z w-fu. Przerażające.  Filmiki z akcji klik Artykuł z Gazety Wyborczej klik.

4.Odchudzanie bez kitów-strona z artykułami, która ma kanał na youtubie. Na youtubie są przepisy i ćwiczenia z Natalią Gacek. Polecam kanał  i strona.

5. SA Wardęga-chłopak, który poprzez śmieszne filmiki zachęca do biegania. Polecam Police Trainer, Samara Morgan oraz Autumn Ghost Prank. Super!  kanał oraz fanpage.


Pozdrawiam Was :))

10 komentarzy:

 1. Jeszcze nie miałam okazji obejrzeć tego programu, ale nadrobię zaległości.. ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Program rzeczywiście może być interesujący. Że też wcześniej na niego nie trafiłam! To chyba taka polska wersja The biggest Loser?

  OdpowiedzUsuń
 3. Widziałam te filmiki z akcji "Stop zwolnieniom z wf-u". Genialna inicjatywa i bardzo potrzebna! Oby tylko przyniosła oczekiwane rezultaty :)

  OdpowiedzUsuń
 4. o zazdroszczę urządzania, najprzyjemniejszy etap :) bo wybieranie kafelek, paneli i baterii do najciekawszych nie należy... ale nie ma to jak u siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo podoba mi się ta akcja przeciwko zwolnieniom z wfu :)
  a z wnętrzarskich (nie wiem, jaki styl lubisz), ale podeślę kilka stron, z których ja korzystam:
  www.domosfera.pl
  artdeco.blox.pl
  cloroesdemialma.blogspot.com
  ilikedesign.blox.pl
  scandinavianretreat.blogspot.com
  www.desiretoinspire.net
  www.apartmenttherapy.com/
  www.makehomeeasier.pl/

  OdpowiedzUsuń
 6. Czasami się nie dziwię, że dzieci chcą zwolnienia z wf.. przez całą moją edukacje włącznie ze studiami nienawidziłam wf mimo, że za każdym razem ćwiczyłam. Moja nienawiść wynikała ze sposobu prowadzenia zajęć, czyli 35 minut nudnej rozgrzewki i 5 minut grania w coś.. rozumiem, że rozgrzewka jest ważna ale chyba są jakieś granice... na studiach było jeszcze lepiej 1,5 h wf z czego rozgrzewka zajmowała nam godzine! jupi do dzisiaj wf mnie wkurza mimo, że w domu ćwiczę :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Podobają mi się akcja stop zwolnieniom z wf , każdy pamieta zajęcia wychowania fizycznego... z ciekawościa wlacze w sb :) wreszcie dodałam posta z Twojej akcji :P

  OdpowiedzUsuń