środa, 28 sierpnia 2013

Wakacyjnie...

Kochane-przypominam o akcji. Chętne dołączenia do akcji niech napiszą posta na swym blogu i dadzą mi linka mailem. Jak wrócę z wakacji dopiszę Was do akcji i całą podsumuję na blogu. Cieszę się, że akcja się rozszerzyła i jest zainteresowanie.


A gdzie lecę? Już tam raz byłam dwa lata temu i wróciłam oczarowana. Tunezja-kraj szafranu i jaśminu. Lecę jutro na tydzień do miejscowości Sousse. Chcę na pewno zwiedzić dwie miejscowości wypoczynkowe obok-Monastir i Port el Kantoui. Na pewno chcę biegać na plaży, dużo pływać i uczestniczyć w zajęciach aerobicu. Przede wszystkim jednak będzie to wypoczynek i łapanie słońca na cały rok. Wiem,że dużo blogerek w trakcie pobytu daje posty. Wybaczcie, ale chcę odpocząć od telewizji i internetu. Chcę spędzić ten czas z chłopakiem , bo na co dzień niestety praca i jest często mało czasu. Po powrocie obiecuję jednak zdjęcia i post o pobycie. Wracam w przyszły czwartek, ale w domu będę w sobotę. Chcemy połazić po Poznaniu, skoro mamy czas. Pozdrawiam Was gorąco życząc miłego (dla niektórych) ostatniego tygodnia wakacji :)

9 komentarzy:

 1. Post u mnie się już tworzy :)

  PS. Miłego wypoczynku!

  OdpowiedzUsuń
 2. Miłego wypoczynku :) koniecznie dopisz do swojej listy Hammamet - przepięknie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. W Hammamecie byłam dwa lata temu:)

   Usuń
 3. Oo jak zazdroszczę! :)
  Udanego wypoczynku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Miłej podróży :D


  Reprezentuje refleksje na temat fit blogów..Liczę na wsparcie, opinie i obecność => www.dzisiejsza-nadzieja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. http://workan12.blogspot.com/2013/09/co-daje-mi-sport.html
  chcę dołączyc do tej świetnej akcji
  pozdrawiam!!

  OdpowiedzUsuń