sobota, 16 marca 2013

Domowe sprzęty do ćwiczeń

Często kobiety mają chęć do ćwiczeń, ale brak im czasu i/lub pieniędzy.  Ty też tak masz? Zobacz, jak możesz wykorzystać sprzęty w domu, Ta wymówka już jest niemodna.


  1. Krzesło
I ten element wykorzystywało już wiele trenerek. Na początek Mel B i ćwiczenia na nogi :




Inny przykład? 

Dziewczyna, którą uwielbiam klik pokazuje też fajne ćwiczenia na różne partie ciała wykorzystując krzesło zobacz. I muszę tu dodać uwielbianą przez wielu Ewę Chodakowską. Chyba krzesło jest jednym z jej ulubionych elementów ćwiczeń. Na portalu wp.pl pokazuje ćwiczenia w biurze,ale właśnie na krześle.Z czterech części trzy poświęciła na wymienionym elemencie: cz.I , cz.III i cz.IV. W Pytaniu na śniadanie również wykorzystała krzesło, co prawda do ćwiczeń na obcasach,ale zawsze: PnŚ. Krzesło stało się bohaterem również treningu Skalpel II na autorskiej płycie Ewy.


2. Ręcznik

Wyjmij go z szafy lub łazienki i ćwicz. Znów pumps&iron pokazuje kilka fajnych ćwiczeń z ręcznikiem : towel workout. Jesteś początkująca? Chcesz coś delikatnego na początek? Państwo Brzezińscy  (mistrz Polski w kulturystyce i medalistka w aerobiku sportowym, założyciele firmy z cateringiem dietetycznym, są trenerami personalnymi m.in. Borysa Szyca, Pawłem Małaszyńskim, Agaty Młynarskiej i nie tylko) wykorzystali ręcznik w ćwiczeniach z Ewą Farną w magazynie Shape-wejdź na ich blog i zacznij trening Ewy Farnej


3. Kij od szczotki

Wykorzystaj go do ćwiczeń na boczki klik.

4. Plastikowe talerzyki

Masz takie w domu? Wykorzystaj je tak jak dziewczyna z blogilates i ćwicz na fantastyczny brzuch do bikini

5. Ściana

I na koniec ćwiczenie na nogi. Niby łatwe,ale im dłużej siedziesz tym trudniej o czym świadczy niżej załączony obrazek


Oj rozpisałam się,ale chciałam Was zmotywować.Nie bój się, zacznij, użyj wyobraźni. I ćwicz! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz