sobota, 13 kwietnia 2013

Trenerzy gwiazd:Tracy Anderson


Jest mamą dwójki dzieci. Drugie dziecko przyszło na świat w maju ubiegłego roku. Tracy znana jest z tego, że wyciska siódme poty ze swoich podopiecznych. Pod jej opieką  była  m.in. Madonna, Gwyneth Paltrow, Shakira, Courtney Cox. Od niedawna pod czujnym okiem Tracy trenuje Kim Kardashian wykonując autorski trening Tracy  The Pregnancy  Project. Tracy w wieku 18 lat przeniosła się do Nowego Yorku.To tam spotkała swojego przyszłego męża koszykarza  Erica Andersona. Wyszła za mąż, a po urodzeniu dziecka stwierdziła, że musi pozbyć się balastu po ciąży-bagatela 25 kilogramów. Zaczęła intensywne treningi. Kiedy już udało się jej schudnąć założyła własny klub fitness.I to tam zaczęła opracowywać swoją metodę na zdrowe i umięśnione ciało. Sukcesy przyszły szybko, bo klientki były zadowolone z efektów. Wtedy zaczęła być znaną trenerką gwiazd-pierwszą z nich była Stella Mccartney. Pod jej opieką trenowała  m.in. Madonna, Gwyneth Paltrow, Jennifer Lopez, Shakira, Courtney Cox.  Kiedy lista się wydłużała Tracy mogła wydać swoje płyty dvd „Tracy Anderson method” .
                                                       źródło

Co zaleca Tracy Anderson?

1.Godzinne treningi przez sześć dni w tygodniu. Takie treningi poprawią kondycję, bo nie mają być zbyt intensywne.

2. Według Tracy należy wystrzegać się siłowni, bo poza nią też można zbudować fantastyczne ciało.

3. Jeżeli chodzi o sztangielki proponuje 1,5 kg i bardzo dużo powtórzeń.

4.  Tracy poleca obserwację siebie w lustrze-nie tylko podczas ćwiczeń, gdzie można poprawić błędy swojej postawy, ale na co dzień.

5. Chcesz mieć ciało tancerki? Tańcz. (Tracy wydała ostatnio nowe płyty :Beginner Dance Cardio oraz Dance Cardio II)

6.  Nie obwiniaj się,że nie wyglądasz jak Madonna.Ona trenuje od dwóch do czterech godzin dziennie.

7. Nie ograniczaj się za bardzo w jedzeniu. Jedz po prostu rozsądnie.

8. Do schudnięcia potrzebna jest jednak dyscyplina. Nie jedz żywności przetworzonej. Tracy codziennie pije sok z jarmużu, pietruszki, imbiru i jabłek.  Je brązowy ryż, komosę, ryby i kurczaki.

9. Unikaj alkoholu, bo osłabia metabolizm.

10. Wysypiaj się.

Dziś Tracy nie jest już trenerką Madonny (piosenkarka zwolniła ją, gdy Anderson związała się z  Philipem Van den Bosshem  -byłym szefem fundacji Madonny), ale wciąż trenuje z innymi gwiazdami.


Oto przykłady treningów Tracy


źródło:Cosmopolitan

Podaję też link do rad i krótkich treningów zamieszczonych przez Tracy na stronie Gwyneth Paltrow:  http://www.goop.com/journal/do/210/tracy-anderson-15-minute-workout.

Za tydzień nowa trenerka Madonny:Nicole Winhoffer.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz