środa, 3 lipca 2013

Stretch 'n' Burn tym razem poziom zaawansowany

Kolejny trening z portalem FitWithMe. Tym razem spróbowałam Stretch'n' Burn,ale już poziom zaawansowany. Recenzję poziomu średniego tego treningu przeczytacie tutaj klik.
Wybrałam opcję czasu 40 minut. Teraz pojawiło się również pięć rund jednak z tą różnicą, że w każdej były cztery ćwiczenia( w opcji poziomu średniego są dwa lub trzy). Również po rundzie jest minuta przerwy. W poziomach powtórzyły się tylko dwa ćwiczenia, z czego się cieszę,że były nowe. 


Poziom zaawansowany bardziej mi się podobał niż średni, bo dużo tu było ćwiczeń na brzuch, uda i nogi.Plecy też nie zostały pominięte.  Pojawiły się też planki i przysiady. Więc było różnorodnie. Polecam ten trening właśnie z tego względu,że nie będziecie się nudzić. Wszystkim, którzy tego nie zrobili zachęcam do rejestracji na portalu. Na początek otrzymacie trzy darmowe wejściówki na trening. Poza tym darmowe porady dotyczące treningu i diety. Dodatkowo za darmo możecie poczytać magazyn FitWithMe tutaj. Wszystkie moje recenzje dotyczące innych treningów dostępnych na portalu znajdziecie tutaj.


Jak mijają Wam letnie miesiące ? Ja bardzo się cieszę z owoców, warzyw i ciepłych dni, kiedy mogę pobiegać, jeździć na rowerze czy rolkach na łonie natury. 

5 komentarzy:

 1. wyglądają dobrze. ja niedugo będę chyba musiała wprowadzić domowe ćwiczenia, bo siłownia zwyczajnie przestaje mi wystarczać. Fajnie sobie pobiegać na bieżni, pojeździć na rowerze stacjonarnym czy podnosić ciężary. Ale doszłam do wniosku, że brakuje mi takiej właśnie domowej gimnastyki, w końcu to zupełnie inne ćwiczenia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzy razy ćwiczyłam z tym portalem i owszem spodobało mi się, ale dla mnie póki co jest za gorąco na trening w domu, wolę jednak bieganie na świeżym powietrzu, ale jesienią wydaje mi się że wrócę do tych ćwiczeń bo na prawdę dają wycisk :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja teraz zafascynowalam sie pilates :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba kiedyś naprawdę się na to zaloguję. Wszystko wygląda bajecznie!

  OdpowiedzUsuń