niedziela, 19 maja 2013

Cel-BIKINI.Jak mieć piękniejsze uda i nogi

Nogi-myślę, że każda z nas chciałaby mieć piękne, smukłe, jędrne nogi. To marzenie każdej kobiety, by nie tylko je mieć, a i żeby każdy facet wodził za naszymi nogami wzrokiem ;)Choćby takie jak te na zdjęciuMyślę, że na pewno można poprawić ich wygląd poprzez ćwiczenia. 

Na początek bieganie-które nie tylko odchudza i poprawia kondycję, ale i właśnie wysmukla nogi. Nie obawiaj się-żeby mieć rozbudowane nogi w bieganiu potrzeba dużo biegów sprinterskich, a Ty będziesz biegać raczej długodystansowo. 

jazda rowerem-wyrabiają mięśnie czworogłowe

pływanie stylem klasycznym-wpływa dobrze na uda

skakanka-zwiększa siłę w nogach i je kształtuje


Jakie jeszcze ćwiczenia są super na szczuplejsze nogi?Jak widać wszelkie ich ruchy-przysiady, wykroki,podnoszenie nóg no i słynne burpees.Na koniec dwa filmiki z ćwiczeniami:Najważniejsze to ćwiczenia regularne, długie. Lepiej chodzić niż jeździć autem lub komunikacją. Lepiej wejść po schodach niż wjechać windą. Ćwicz i pokochaj swoje nogi:) Następnym razem post o ćwiczeniach na brzuch. A jutro post, który chciałam napisać już dawno. 

A Wy jakie macie sposoby na wyszczuplenie nóg? Zapraszam do polubienia mojego fanpage klik

4 komentarze:

  1. Super ćwiczenia... Zapiszę sobie, bloga bo mi się przydadzą i dołączę je w dni, które nie biegam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. A ja chyba nigdy nie będę miała takich nóg o jakich marzę :( mam sporą łydkę, mięsień brzuchaty (mimo braku ćwiczeń) w szpilkach wygląda jak mega wielki balon -.- Ale ćwiczenia przydatne, włączę je do treningów :) I zapraszam do siebie :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Może jeszcze ja dorzucę, bo wydaje mi się to dość wartościowe- dla tych dziewczyn, które chodzą na siłownię link ja robię wariant kobiecy, oczywiście ;)

    OdpowiedzUsuń